Blog

28 Ocak 2022

İstanbul Hırdavat Fuarı 15-18 EYLÜL ’22

Sektörün beklediği gerçek bir ticari arena!

Aynı çatı altında tüm sektörü bir araya getirme imkanı sunan İstanbul Hırdavat Fuarı, endüstri yelpazesinde daha geniş müşteri portföyüne erişim olanağı tanıyor. Üretim verimliliğini ve rekabeti artırmayı hedefleyen Kobilerin, Türkiye’den ve çevre ülkelerden gelerek fuarı ziyaret etmesi hedefleniyor.

Dünyanın dört bir yanından üst düzey yöneticilerle görüşme fırsatları!

Çoğunluğu firma sahibi ve genel müdür olan profesyonel ziyaretçilerin İstanbul Hırdavat Fuarı’na iş anlaşması yapmak amacıyla gelmesi hedefleniyor. Fuarı ziyaret edecek kişilerin büyük çoğunluğunun

http://nordilinga.de/bin/ohne/behandeling/migraine/index.html

, sektördeki yeni teknolojileri yakından görmek, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen; üretici ve toptancı firmaların CEO ları

, genel müdürleri, genel müdür yardımcıları, finansman yöneticileri, teknik departman yöneticileri, satın alma müdürleri, akademisyenler, mühendisler ve öğrenciler olması amaçlanıyor.

Daha fazla iş anlaşması için bağlantı ağınızı genişletin!

İstanbul Hırdavat Fuarı dünyanın dört bir yanından gelen sektör yetkilisi ile karşılaşma imkanına sahipsiniz. İstanbul Hırdavat Fuarı, katılımcı firmaları, hedef ziyaretçi kitleleriyle buluşturmanın yanı sıra, sektörün kendi içinde yeni iş bağlantıları kurmaları adına mükemmel bir platform oluşturuyor. Ayrıca fuar; sanayi ve endüstriyel tesisler, gemi tersaneleri, konutlar, mimarlık ve inşaat firmaları, kamu kurum ve kuruluşları ile sektöre tedarik imkanı sunan toptancı, ara toptancı ve yapı marketler ile nalbur ve hırdavat malzemelerinin kullanıldığı temel kitleyi belirliyor.

Blog
About tema
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz